Периодическое обслуживание

Независимо насколько хорош лифт, он не может быть безопасным, эффективным и непрерывным, если он не поддерживается на регулярной основе. Подъемное обслуживание; является юридическим обязательством, которое должно быть принято компаниями, имеющими компетентные и требуемые сертификаты юридической власти в дополнение к обеспечению здоровой работы механических, электрических и электронных компонентов. Преимущества регулярного обслуживания лифтов можно кратко изложить следующим образом;

  • Обеспечивает бесперебойное и безопасное использование лифтов.

  • Снижает частоту отказов.

  • Предотвращение возникновения аварий, гарантируя, что материалы, которые могут быть повреждеными из-за естественного использования, указаны заранее.

  • Лифтовая машина, пульт управления и т.д. Регулярный контроль над дорогостоящими компонентами лифта продлевает срок службы этих материалов и предотвращает дорогостоящие сбои, которые могут произойти.

  • Это продлит вашу жизнь.

  • Достигла более удобной и эффективной работы.

Соответствующий администратор здания несет всю юридическую ответственность за лифт обслуживающий лифтовой компании.

BETA ASANSOR © 2017Asansör Üretiminin Hayatımızdaki Yeri

Günümüzde inşaat sektörü çok fazla gelişerek modern şehirleşme için yeni projeler üretilmiştir. Bundan dolayı tek katlı binalardan, yüksek katlı binalar daha çok inşa edilmektedir. Bu sebeple teknolojiden yararlanılarak yüksek binaların içinde asansörlerin olması şart olmuştur. Çünkü asansörler insanların katlar arasında rahat ve hızlı geçiş yapmalarını sağlamaktadır. Tek başlarına yaşça büyüklerin, engellilerin ve yükü ağır olanların merdiven kullanmaları oldukça zor ve yorucudur. Bu yüzden yeni yapılan binalar için bu konuda en iyi üretimi yapan firma ile anlaşma yapmalısınız. İnsanların hayatını kolaylaştıran asansörler bina içlerinde  önemli bir yere sahiptir. Firma profesyonel olarak asansör üretimi yapmaktadır. Sizlerin isteklerinizi ve memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak, kalite oranı yüksek imalat yapmaya özen göstermektedir.

Güvenliğiniz İçin Asansör Bakımının Önemi

Yaşam alanlarınızda çok fazla kullanım ihtiyacı duyduğunuz asansörler bir süre sonra çeşitli arızalar gösterebilir. Kaliteli bir asansörde olsa güvenliğiniz için asansör bakımı önemi oldukça büyüktür. Elektrikli sistem ve raylı bant üzerine yapılandırılan asansörlerin arıza yapmaması ve kazalara neden olmaması için her ay düzenli bakım ve onarım yapılması gerekmektedir. Bu konuda faaliyet gösteren Beta Asansör firmasının hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca asansör bakımı zorunlu bir işlemdir. Asansör bakımının faydaları;

Uzun süre arıza yapmadan kullanılabilir.
Asansör içinde saatlerce mahsur kalınması önlenir.
Kullanım yoğunluğu ile bozulmaya başlayan ya da sürekli iniş çıkış halinde yıpranan, gevşeyen parçalar önceden tespit edilerek, arızalanması engellenir.
Can güvenliğini sağlar ve tehlikeli durumlar yaşanmasını önler.
İnsanların yoğunluk gösterdiği alışveriş​ merkezleri, hastaneler ve iş yerlerinde de sürekli kullanılan asansörler de arızalar yaşanmadan önce asansör servisi arayıp kontrollerini yaptırmalısınız. Bu yüzden işi bilirkişilerce sık sık asansör bakımı, onarımı yapılmalıdır. Ayrıca kullanımlarından dolayı çalışmayacak ve fazla yıpranmış asansörlerin yenilenmesi ile oluşabilecek kazaların meydana gelmesini önlemiş olursunuz. Beta Asansör firması sizlere tüm bu hizmetleri vermektedir. Firma ile iletişime geçerek, asansör imalatı, onarımı, bakımı ve servisiyle en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Asansörler elektrik sistemi ile çalışır, güvenliğiniz için düzenli olarak kontrollerinin yapılması gerekmektedir. 

 

Asansör Bakımı, Asansör Bakım ve Onarım, Asansör Bakımı Yapan Firmalar, İstanbul Asansör Bakımı, Asansör Onarımı