Ofis ve İş Merkezleri

OFİS VE İŞ MERKEZİ PROJELERİ
  FİRMA YER ADET TİPİ SINIFI DURAK SAYISI KAPASİTESİ
  KARE GROUP GİYKOOP 4 Elektrikli İnsan 5 320 KG
  KARE GROUP GİYKOOP 3 Elektrikli Yük 3 1.000 KG - 1.600 KG
  KARE GROUP GİYKOOP 1 Hidrolik Yük 5 1.600 KG
  EKŞİOĞLU İŞ MERKEZİ ÜMRANİYE 3 Elektrikli İnsan 8-11 320 KG
  NUH ÇANAKÇI ÜMRANİYE 2 Hidrolik-Elektrikli İnsan-Araç 2-5 630 KG - 3.000 KG
  KOÇLAR İŞ MERKEZİ SAMANDIRA 2 Hidrolik İnsan 6 1.250 KG
  BİRLEŞİM İŞ MERKEZİ KURTKÖY 2 Elektrikli İnsan 7 320 KG
  BİRLEŞİM İŞ MERKEZİ KÜÇÜKYALI 2 Elektrikli İnsan 6 320 KG
  OLCAYLAR TEKSTİL ESENYURT 2 Elektrikli İnsan 11 320 KG
  ALTIN TAVUKÇULUK G.O.PAŞA 2 Elektrikli Yük 4 3.000 KG - 5.000 KG
  SAVE TEKSTİL YENİBOSNA 2 Elektrikli İnsan-Yük 5 320 KG - 1.000 KG
  LİNE TEKSTİL YENİBOSNA 2 Elektrikli İnsan-Yük 5 320 KG - 1.000 KG
  ERGEN TEKSTİL ÜMRANİYE 2 Hidrolik Araç 3 2.200 KG
  CAN OTOMOTİV DUDULLU 2 Elektrikli-Hidrolik Araç-İnsan 5 450 KG - 3.000 KG
  SERVET TEKSTİL MERTER 1 Hidrolik Yük 3 1.600 KG
  AKDAŞ GRUP TUZLA 1 Hidrolik Yük 2 10.000 KG
  PENTİ ÇORAPLARI GÜNEŞLİ 1 Hidrolik Yük 2 1.000 KG
  PERSPEKTİF YAPI ÜMRANİYE 1 Hidrolik Araç 3 630 KG - 2.200 KG
  SERES BİLGİSAYAR ÜMRANİYE 2 Hidrolik Araç-İnsan 3-5 2.200 KG
  ERMİT ANKARA 1 Hidrolik Araç 4 1.600 KG
  MOZAİK MOBİLYA İZMİT 1 Hidrolik Yük 4 1.000 KG
  MOZAİK MOBİLYA İZMİT 1 Hidrolik Yük 4 1.000 KG
  TOKERLER MOBİLYA İZMİT 1 Hidrolik Yük 4 1.600 KG
  ÇAĞSAN MERDİVEN GEBZE 1 Hidrolik Yük 5 1.600 KG
  ŞENTÜRK ÖZCAN ÜMRANİYE 1 Hidrolik Araç 3 2.200 KG
  ASTRA MÜHENDİSLİK ATAŞEHİR 4 Elektrikli İnsan 5 630 KG
  GEBZE CAM GEBZE 2 Elektrikli İnsan 5 450 KG
  BAS AKÜMÜLATÖR KARTAL 2 Hidrolik-Elektrikli İnsan-Araç 3-9 1.600 KG - 5.000 KG
  TURKCELL DATA CENTER (ALP YAPI) EDİRNE 1 Elektrikli İnsan-Yük 4 3.000 KG
  AYAZ LOJİSTİK KOCAELİ 2 Elektrikli İnsan-Yük 4-7 450 KG - 5.000 KG

Asansör

Asansör Bakımında Mutlaka Profesyonel Destek Alın

Günümüzde asansörler hayatı kolaylaştıran etkenlerin başında gelir. Yüksek katlı binalarda gideceğimiz kata çıkmayı ve inmeyi kolaylaştıran asansörler güvenilir yapıları ile de ön planda yer alır. Ancak kullanılan asansörlerin güvenli ve konforlu olarak kullanılmasını sağlamak için düzenli olarak kontrol edilmelidir. Bakımları zamanında yapılan bir asansörden tam fayda sağlayabilirsiniz. Ancak bakımı yapılmayan asansörler zamanla yıpranacak ve olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Bundan dolayı bu ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir. Bu tüm asansörler için geçerlidir. Özellikle toplu yaşam alanı içerisinde kullanılan asansörlerin düzenli bakımının yapılması zorunludur. Bundan dolayı bulunduğunuz noktalarda veya yaşam alanınızda asansör var ise bakımlarının yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Tüm asansörlerin yasal olarak belirlenmiş asansör yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş olması ve yine yönetmelikte belirlenmiş kriterler çerçevesinde  düzenli bakım ve kontrollerinin yapılıyor olması gerekir. Bu sayede daha sağlıklı sonuçlar elde edilecektir.

Kurumsal Hizmet Veren Asansör Firması Tercihi

Yaşam alanı içerisinde bulunan asansörlerin bakımı ve kontrolü konusunda mutlaka kurumsal hizmet veren firmaları tercih etmelisiniz. Bu firmalar asansörünüz için gerekli olan tüm bakımı profesyonel olarak yapar. Asansör bakımı uzmanlık gerektiren bir konudur. Bundan dolayı hiçbir asansör arızasına, yetkili kişiler haricinde müdahale edilmemelidir. Çünkü arıza veren asansöre müdahale ettiğinizde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bundan dolayı bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Asansör firması tavsiye konusunda firmanın kurumsal ilkelere uygun bir şekilde hizmet verilip verilmediğine bakılır. Ayrıca alanında uzman olması ve sektör içerisindeki yerine de bakılmalıdır. Bu şartlar sağlanıyor ise firma seçilmeli ve asansörlerin bakımı düzenli olarak yapılmalıdır.

Asansör Bakımı Nasıl Yapılır

Asansörlerin çalışma koşulları göz önüne alındığında düzenli bakımlarının mutlaka yapılması gerekir. Anadolu yakası asansör firmaları kurumsal hizmet seçenekleri ile size yardımcı olmaktadır. Asansör bakımı yasal zorunluluk kapsamı içerisinde yer alır. İnsanların can güvenliği açısında bakımlarının zamanında yapılması gerekir. Yoksa kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bakımı yapılan asansörün arıza oranı düşer. Bu sayede daha sağlıklı bir kullanım neticesi ortaya çıkar. Ayrıca düzenli bakım sayesinde asansörün kullanım ömründe de artış olur.

Asansör makine dairelerine yetkili kişiler haricinde girilmemesi gerekir. Uzman kişilerin yapabileceği bu iş yetkisiz kişilerce yapılmamalıdır.

 

Asansör Firması

Asansör Firması

Asansör firması ile asansör bakımları oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bakımlar oldukça önemlidir. Ayda bir, altı ayda bir veya zaman zaman yapılan bakımlar, asansör arızalarını önlemek oluşacak arızaların nedenlerini ölçmek için hayati bir önem taşımaktadır. Bakımlar sıklıkla yapılmalı böylelikle arızalı oluşacak noktalarda önceden önlem alınmalıdır.

 Asansör firması ile bu bakımlar yerinde zamanında ve oldukça garantili olarak uygulanmaktadır. Bu aşamada öncelikle bakımlar yapılmakta daha sonra kontroller yapılarak işlemler sonlandırılmaktadır.

Özellikle kullanım alanlarına, yük veya insan taşımacılığına göre ayrılan asansörlerde bakım zamanları da birbirinden farklı olarak özel bir titizlikle yapılmaktadır. Özellikle altı ayda bir veya üç ayda bir bakımların yapılması gerekmektedir. Asansör firmaları bu aşamada özel randevu ve servis özelliği ile çalışmalar yapmaktadır.