Asansör Yaptırırken En İyi Marka ?

Asansör Güvenliğinin Önemi

Yaşam alanlarımızda, yüksek bina ve yapılarda olmazsa olmazlardan biri olan asansörlerin güvenliği oldukça önemlidir. Bunun için asansör seçimi ve firma seçimi bu konuda önemlidir. Sizde güvenilir ve sorun yaşamadan kullanabileceğiniz asansörlere sahip olmak isterseniz, firmamızdan bu hizmeti güven içinde alabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile sunmuş olduğumuz hizmetler, dünya standartlarında sizlere sunulmaktadır. Farklı asansör alternatiflerimiz ile sizlere birbirinden farklı ve özellikli asansör modellerini de sunuyoruz.Asansör Markası

 

Yüksek yapılarda asansör oldukça önemli bir araç olarak hayatımızda ki yerini almıştır. Ancak asansörlerin faaliyete geçirilmeleri konusunda güvenilir firmalardan destek alınması oldukça önemlidir. Bu konuda en iyi asansör markası olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Dünya standartlarında sunmuş olduğumuz asansör hizmetleri ile güvenle asansörlerimizi kullanabilir ve yaşanacak tüm aksaklıklarda size hızlı servis hizmet sunmaktayız. Türkiye pazarından önemli bir yere sahip olan firmamız ile sizde iletişime geçerek asansör hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yılların tecrübesi ile sizlere referans olarak gösterebileceğimiz birçok projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.      

Montaj Ve Kurulum Uzmanlarımızın Kalitesi

Asansör hizmeti almak için yapacağınız küçük bir araştırma ile en iyi asansör markaları konusunda bizden profesyonel destek alarak yaşam alanlarınızda asansörlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman olan çalışanlarımız montaj ve kurulum konusunda tecrübeli olup, tüm istek ve şikâyetlerinize çözüm odaklı yaklaşmaktadırlar. Asansör projelerimizde müşterilerimizin düşünce ve isteklerini dikkate alarak kaliteli hizmet sunmak için özenle çalışıyoruz. Sizde detaylı bilgi ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilir ve ofisimize gelerek detayları görüşebilirsiniz. 

 

 

Asansör Markası, Asansör Markaları, En İyi Asansör Markası, En iyi Asansör Markaları, Asansör Markası Tavsiye, İstanbul Asansör Markaları, Dünyanın En İyi Asansör Markaları

Asansör

Asansör Bakımında Mutlaka Profesyonel Destek Alın

Günümüzde asansörler hayatı kolaylaştıran etkenlerin başında gelir. Yüksek katlı binalarda gideceğimiz kata çıkmayı ve inmeyi kolaylaştıran asansörler güvenilir yapıları ile de ön planda yer alır. Ancak kullanılan asansörlerin güvenli ve konforlu olarak kullanılmasını sağlamak için düzenli olarak kontrol edilmelidir. Bakımları zamanında yapılan bir asansörden tam fayda sağlayabilirsiniz. Ancak bakımı yapılmayan asansörler zamanla yıpranacak ve olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Bundan dolayı bu ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir. Bu tüm asansörler için geçerlidir. Özellikle toplu yaşam alanı içerisinde kullanılan asansörlerin düzenli bakımının yapılması zorunludur. Bundan dolayı bulunduğunuz noktalarda veya yaşam alanınızda asansör var ise bakımlarının yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Tüm asansörlerin yasal olarak belirlenmiş asansör yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş olması ve yine yönetmelikte belirlenmiş kriterler çerçevesinde  düzenli bakım ve kontrollerinin yapılıyor olması gerekir. Bu sayede daha sağlıklı sonuçlar elde edilecektir.

Kurumsal Hizmet Veren Asansör Firması Tercihi

Yaşam alanı içerisinde bulunan asansörlerin bakımı ve kontrolü konusunda mutlaka kurumsal hizmet veren firmaları tercih etmelisiniz. Bu firmalar asansörünüz için gerekli olan tüm bakımı profesyonel olarak yapar. Asansör bakımı uzmanlık gerektiren bir konudur. Bundan dolayı hiçbir asansör arızasına, yetkili kişiler haricinde müdahale edilmemelidir. Çünkü arıza veren asansöre müdahale ettiğinizde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bundan dolayı bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Asansör firması tavsiye konusunda firmanın kurumsal ilkelere uygun bir şekilde hizmet verilip verilmediğine bakılır. Ayrıca alanında uzman olması ve sektör içerisindeki yerine de bakılmalıdır. Bu şartlar sağlanıyor ise firma seçilmeli ve asansörlerin bakımı düzenli olarak yapılmalıdır.

Asansör Bakımı Nasıl Yapılır

Asansörlerin çalışma koşulları göz önüne alındığında düzenli bakımlarının mutlaka yapılması gerekir. Anadolu yakası asansör firmaları kurumsal hizmet seçenekleri ile size yardımcı olmaktadır. Asansör bakımı yasal zorunluluk kapsamı içerisinde yer alır. İnsanların can güvenliği açısında bakımlarının zamanında yapılması gerekir. Yoksa kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bakımı yapılan asansörün arıza oranı düşer. Bu sayede daha sağlıklı bir kullanım neticesi ortaya çıkar. Ayrıca düzenli bakım sayesinde asansörün kullanım ömründe de artış olur.

Asansör makine dairelerine yetkili kişiler haricinde girilmemesi gerekir. Uzman kişilerin yapabileceği bu iş yetkisiz kişilerce yapılmamalıdır.

 

Asansör Firması

Asansör Firması

Asansör firması ile asansör bakımları oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bakımlar oldukça önemlidir. Ayda bir, altı ayda bir veya zaman zaman yapılan bakımlar, asansör arızalarını önlemek oluşacak arızaların nedenlerini ölçmek için hayati bir önem taşımaktadır. Bakımlar sıklıkla yapılmalı böylelikle arızalı oluşacak noktalarda önceden önlem alınmalıdır.

 Asansör firması ile bu bakımlar yerinde zamanında ve oldukça garantili olarak uygulanmaktadır. Bu aşamada öncelikle bakımlar yapılmakta daha sonra kontroller yapılarak işlemler sonlandırılmaktadır.

Özellikle kullanım alanlarına, yük veya insan taşımacılığına göre ayrılan asansörlerde bakım zamanları da birbirinden farklı olarak özel bir titizlikle yapılmaktadır. Özellikle altı ayda bir veya üç ayda bir bakımların yapılması gerekmektedir. Asansör firmaları bu aşamada özel randevu ve servis özelliği ile çalışmalar yapmaktadır.