Şerifali mah. Bayraktar Bulvarı Garip sok. No:41 Ümraniye / İstanbul
P.Tesi - Cuma : 08:30 - 18:00
C.Tesi              : 08:30 - 18:00
ASANSÖR TEKLİFİ AL
Asansör Servisi
20 Temmuz 2018
Asansör Servisi
OKUNMA : 307

Asansör sistemlerinin bakım işlemi, bina sorumlularıyla bakım sözleşmesi yapan firmalar tarafınca gerçekleştirilmektedir. Peki, asansör servisleri hizmetini sunan betaasansor.com bu hizmeti nasıl gerçekleştirmektedir? Asansör bakım işlemleri aslında periyodik olacak şekilde her ay yapılmalıdır. Garanti süresince bina sorumlularıyla firma arasında mutlaka servis hizmetleri ve aylık bakım sözleşmeleri yapılmalıdır. Sizler de bu tür detayları göz önünde bulundurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Asansör Bakım İşlemleri

Asansörlerin hizmete alınması itibariyle kullanım ömrü süresince hem kendi yapısının hem de bileşen parçalarının, güvenlik gerekliliklerinin ve fonksiyonlarının dizayn edildiği ya da yürürlükte olan mevzuata uygun bir şekilde revize edildiği şekilde sürekliliğini sağlamaya ilişkin, asansörlerin monte edilme işlemini yapan ya da yetkili servis tarafınca sürdürülen işlemlerden biri de bakım işlemleridir. Asansör servisi hizmeti alırken aynı zamanda bu sistemlerin bakım işlemlerini de talep edebilirsiniz. İdeal bir bakım işleminin nasıl olması gerektiğini de araştırmanız mümkündür.

Modern Yapıların Vazgeçilmezi; Asansör Sistemleri


Söz konusu olan asansörler, monte işlemini yapanlar tarafınca piyasaya sunulan bütün sistemler genel itibariyle minimum 3 sene garanti ayrıcalığına sahiptir. Asansör servisleri hizmetleri hakkında bilgi edinirken bu detaylara da özen göstermeniz gerekecektir. Zira bu sayede daha bilinçli bir müşteri olabilir ve zaman kaybı yaşamazsınız. Asansör servisi hizmeti kapsamında bakım, onarım ya da tamir gibi pek çok işlemin yapılması da mümkündür. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz duruma göre bu işlemlerden birini talep edebilirsiniz.

BETA ASANSÖR © 2022

asansör servisi
asansör servisleri
avrupa yakası asansör servisi
anadolu yakası asansör servisi
en iyi asansör servisi
asansör servis firmaları